Kariéra

Vodič trolejbusu

Miesto výkonu práce: Banská Bystrica
Termín nástupu: ihneď, dohodou
Náplň práce: preprava cestujúcich v rámci MHD Banská Bystrica

Požadujeme:
- vodičský preukaz skupiny D
- oprávnenie na vedenie dráhového vozidla (trolejbusu) výhodou (ponúkame možnosť bezplatne absolvovať kurz na získanie oprávnenia na vedenie dráhového vozidla - trolejbusu)
- kvalifikačnú kartu skupiny D
- doklad o zdravotnej a psychickej spôsobilosti
- odolnosť voči stresu a záťaži
- zodpovednosť, spoľahlivosť. samostatnosť

Ponúkame:
- pravidelný príjem
- mimoriadne odmeny
- cestovné výhody pre zamestnancov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Mzda:
- vodič autobusu 5 €/hod (po získaní kvalifikácie vodič trolejbusu 5,71 €/hod ) + prémie a príplatky v zmysle Zákonníka práce

Žiadosť spolu so životopisom môžete posielať na e-mailovú adresu: vetrakova@dpmbb.eu
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Elektromontér/ elektromechanik

Termín nástupu: dohodou
Náplň práce: opravy, údržba, prehliadky PTZ a opravy, údržba, prehliadky trolejbusov

Požadujeme:
- vodičský preukaz skupiny B, C výhodou
- osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 Z.z.

Ponúkame:
- prémie a príplatky v zmysle Zákonníka práce

Mzda:
-  5,71 €/hod + prémie a príplatky v zmysle Zákonníka práce